Polityka prywatności

1. Kto jest administratorem Danych i Je przetwarza

Adres naszej strony internetowej to: https://time4sushi.pl. Jesteśmy firmą o nazwie: Time4gastro Alexandar Mirković, adres: Sobieskiego 26, Białystok. REGON: 384700955, NIP: 5422888111. Dane w zamawiarce internetowej zbieramy w celu realizacji zamówień.

2. Z kim dzielimy się danymi

Dane przechowywane są na serwerach firmy DHOSTING PL SP Z O O, dodatkowo danymi dzielimy się z PayU Spółka Akcyjna, (tylko jeśli dokonujesz zakupu przez zamawiarkę i wybierasz opcję płatności inne niż, płatność przy odbiorze).

3. Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane przechowujemy tak długo jak wymaga od nas tego prawo, zazwyczaj jest to 5 lat. Po upływie tego okresu kasujemy dane z zamawiarki internetowej.

4. Jakie masz prawa do swoich danych

Prawo dostępu do danych (mamy obowiązek udostępnić wszystkie dane, które posiadamy o osobie której dane przetwarzamy na jej rządanie), Prawo do sprostowanie danych (mamy obowiązek edycji danych, które przetwarzamy jeśli są one błędne i dostaniemy taką informację), Prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych), Prawo do ograniczenia przetwarzania danych (możliwość wycofania części zgód), Prawo do przeniesienia danych (mamy obowiązek przekazać dane dowolnemu podmiotowi na wniosek osoby, której dane dotyczą).

5. Jak Przetwarzamy Dane

Dane przetwarzamy jedynie do realizacji zamówień. Używamy ich w celach kontaktowych WYŁĄCZNIE w sprawie złożonych zamówień. Nie wykorzystujemy podanych danych do innych celów.